Psk. Dan. Barış İLHAN

Üniversiteye kadar olan eğitimlerini Denizli’de tamamlayan Barış İLHAN,
2002 yılında Mersin Üniversitesi Psikolojik Danışmalık bölümünü kazanıp ilk mezun sınıfıyla birlikte lisans eğitimini tamamladı.
Lisans eğitiminden itibaren Çocuk-Ergen-Yetişkin ve Çiftlere yönelik İstanbul ve İzmir’de birçok eğitim alan Barış İLHAN, Bilişsel ve Davranışçı Terapi eğitimini Türkiye’de alanının en önde gelen isimlerinden

Prof. Dr. Psikiyatrist Hakan TÜRKÇAPAR’dan almıştır.
Evli ve bir kız çocuğu babası olan Barış İLHAN 15 yıllık tecrübe ve 10 binden fazla seans deneyimiyle Denizli ve İzmir’de seanslarına devam etmektedir.

Selda BEKİL

Çocuk (2-12 yaş) ve Aile Danışmanlığı

İlk, orta ve lise eğitimini Denizli’ de tamamlayan Selda BEKİL, lisans eğitiminin ardından 470 saatlik Aile Danışmanlığı eğitimini tamamladıktan sonra ‘Aile Danışmanı’ ünvanını almıştır.

Çocuklara olan yoğun ilgi ve sevgisi nedeniyle Uzman Psikolog Sibel Cesur AKYUNAK’ tan ‘Çocuklarda Oyun Terapisi’ eğitimi ve ‘Çocuk Resimleri Analizi’ eğitimini başarıyla tamamlamıştır. Evli ve iki kız çocuğu annesi olan Selda BEKİL seanslarına Denizli’de devam etmektedir.

Gülay KORKUT

Pedagog – Aile Danışmanı – Çocuk Psikoloğu

 

Gülay KORKUT 1991 yılında Hacettepe Üniversitesi Psikoloji Bölümünden mezun olup Psikolog unvanını almıştır. Aile Terapisi, Evlilik Terapisi, Aile Danışmanlığı, Boşanma Süreci, Boşanma ve Çocuk, Anne-Babalar İçin Dikkat Eksikliği, Travma ve Yas Süreci, Çocuk ve Ergen Danışmanlığı, Wisc-r Zeka Testi, MMPI Kişilik Testi, Çocuk Testleri gibi birçok  konuda eğitim almıştır.

Sağlıklı Evlilik Okulu-Bir Yastıkta Kocayalım, Boşanmada Psikolojik İlk Yardım, Ergen ile İletişim-Anne Baba Rehberi, Çocuk İhmal ve İstismarı Önleme adlı dört adet basılı kitabı bulunmaktadır. Ayrıca 10 yıldan bu yana Sağlıklı Evlilik Okulu projesinde yeni evlenecek olan çiftlere evliliğe hazırlık eğitimi vermektedir. Psikolog Gülay Korkut, evli ve 2 çocuk sahibi olup 30 yıllık mesleki deneyimiyle danışanlarına Denizli’de hizmet vermektedir.

Turgay NAR

Aile ve İlişki Danışmanlığı

Lisans eğitimini 1999-2003 yılında Selçuk Üniversitesi’nde tamamlayan Turgay NAR, 450 saatlik Aile Danışmanlığı eğitimini başarıyla bitirmiştir. Çocuk-ergen, aile ve çiftlerle çalışan Turgay Nar, Aile/Çift ve Evlilik Danışmanlığı, Çözüm Odaklı Terapi, Öğrenci Koçluk Becerileri, Sınav Kaygısı ve Başa Çıkma, Travma Sonrası Stres Bozukluğu eğitimleri almıştır. Özellikle Aile/Çift ve İlişki Danışmanlığı ile Çocuk ve Ergenlerde Sınav Kaygısı ve Sınavlara Hazırlık Teknikleri konusunda danışmanlık hizmeti vermektedir. Evli ve bir çocuk babası olan Turgay Nar, 18 yıllık tecrübesiyle seanslarına Denizli’de devam etmektedir.

Sefa KISACIKOĞLU

Emdr – Ergen ve Yetişkin Psikolojik Danışmanlığı

 İlk, orta ve lise eğitimini Karaman’da tamamlayan Sefa KISACIKOĞLU, Pamukkale Üniversitesi Psikolojik Danışmalık bölümünü kazanıp lisans eğitimini tamamladı. Aile ve Çift Terapisi, Çocuk ve Ergen Danışmanlığı, Çocuk Testleri, Emdr, Çocuk-Ergen ve Yetişkinlerde Bilişsel Davranışçı Terapi, Öğrenme Güçlüğü alanlarında eğitimler almıştır.

Genellikle uyum problemi yaşayan çiftlerle çalışmakta, ayrıca eğitim-sınav danışmanlığı, kariyer belirleme, travma konularında danışmanlık yapmaktadır.

Evli ve bir kız çocuğu babası olan Sefa KISACIKOĞLU Denizli’de seanslarına devam etmektedir.

Nefise ERDOĞAN

Aile Danışmanı – Gottman Çift Danışmanlığı

İlk, orta ve lise eğitimini Denizli’de tamamlamasının ardından İstanbul Üniversitesi Sosyoloji bölümünden onur derecesiyle mezun olan Nefise ERDOĞAN, Pamukkale Üniversitesi’nde yüksek lisans eğitimine devam etmektedir. Pamukkale Üniversitesi’nde 450 saatlik Aile Danışmanlığı eğitimini tamamladıktan sonra Gottman Enstitüsü tarafından verilen Gottman Çift Terapisi eğitiminin I. Ve II. Düzey eğitimlerini tamamlamıştır. 8 haftalık Mindfulness Temelli Kabul ve Kararlılık Terapisi eğitimini almıştır. Cised tarafından düzenlenen Entagratif Kognitif Psikoterapi eğitimine devam etmektedir. Aile Danışmanlığı ve Evlilik Öncesi İlişki Danışmanlığı yapmaktadır.

Buse UĞURLU

Pedagog – Çocuk ve Ergen Psikolojik Danışmanlığı

Lise eğitimini Antalya Anadolu Lisesinde tamamlayan Buse Uğurlu, Pamukkale Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık bölümünden mezun olmuştur. Lisans eğitimi esnasında Pamukkale Üniversitesi Psikolojik Danışma ve Rehberlik Eğitim, Uygulama ve Araştırma Merkezi’nde gönüllü stajyer olarak çalışmıştır.
Deneyim kazanmak için Barış Danışmanlıkta asistan olarak da hizmet veren Buse Uğurlu, psikolojik danışman olarak çocuk-ergen, yetişkin ve çiftlerle seanslarına devam etmektedir.

Özellikle Yks, Tyt, Ayt, Lgs, Kpss gibi sınavlara hazırlanan kişilere motivasyon ve sınava etkili hazırlanma teknikleri üzerinde psikolojik destek vermektedir.

Aldığı bazı eğitimler şu şekildedir;

Bilişsel Davranışçı Terapi (120 saat/Psikiyatrist Cemil Çelik),

Çözüm Odaklı Terapi(Nevin Dölek), Masal Terapisi (Raşide Yılmaz),

Ergenlik Dönemi ve Uyum Sorunları (Uzm. Psk. Rukiye Karaköse),

Aile İçi Etkili İletişim (Uz. Psk. Serdar Vatansever),

Çocuk ve Ergenlerde Medya Bağımlılığı (Uzm. Psk. Nurdan Beşen Büyükak),

Psikolojik Bozukluklara ACT Gözü ile Bakış (Psk. Dr. İbrahim Bilgen),

Evliliği ve Cinselliği Yöneten Mitler (Uzm. Psk. Dan. Buket Bayındır)…

Koray KOPARAN

Disleksi – Öğrenme Güçlüğü-Okuma/Yazma Problemleri

İlk, orta ve lise eğitimini Denizli’de tamamlayan Koray KOPARAN, 2006 yılında Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi’nden mezun oldu. 2007 yılından beri aktif olarak çocuklarla çalışmaktadır. Kariyeri boyunca özel çocuklarla çalışan Koray Koparan, bireysel eğitim konusunda büyük bir tecrübeye ve bilgiye sahiptir. Özellikle öğrenmede zorluk yaşayan, algıları farklı, dikkat eksikliği, öğrenme güçlüğü gibi farklılıklar içeren çocuklarla çalışmaktadır. Oyun temelli bir eğitim ve çocukların eğlenebileceği bir eğitim şekliyle birebir eğitim vermektedir.

Randevu ve Seans Ücretleri