Barış İLHAN

İlk, orta ve lise eğitimini Denizli’de tamamlayan Barış İLHAN,
2002 yılında Mersin Üniversitesi Psikolojik Danışmalık bölümünü kazanıp 2006 yılında ilk mezun sınıfıyla birlikte lisans eğitimini tamamladı.
2006 yılından itibaren çeşitli eğitimler alan Barış İLHAN, Bilişsel Davranışçı Terapi Teori ve Uygulama eğitimini Psikiyatrist Prof. Dr. Hakan TÜRKÇAPAR’ dan almıştır.
Evli ve bir kız çocuğu babası olan Barış İLHAN 15 yıllık deneyim ve tecrübesiyle Denizli’de mesleğine devam etmektedir.

Selda BEKİL

(Aile Danışmanı)

   İlk orta ve lise eğitimini Denizli’de tamamlayan Selda Bekil, lisans eğitiminin ardından 470 saatlik Aile Danışmanlığı eğitimini tamamladıktan sonra

‘Aile Danışmanı’ ünvanını almıştır.

Çocuklara olan yoğun ilgisi sebebiyle ‘Oyun Terapisi’ eğitimi ve ‘Çocuk Resimleri Analizi’ eğitimini tamamlamıştır. Evli ve bir kız çocuğu annesi olan Selda BEKİL seanslarına Denizli’de devam etmektedir.

Simay EKİZ

(Pedagog-Çocuk-Ergen-Yetişkin-Aile/Çift Danışmanlığı)
Lütfi Ege Anadolu Öğretmen Lisesi’ni bitirdikten sonra Pamukkale Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık bölümünden onur derecesiyle mezun oldu. Şu anda Adnan Menderes Üniversitesi’nde Aile Danışmanlığı Yüksek Lisansına devam etmektedir.
   Lisans döneminden itibaren özel psikolojik danışmanlık merkezinde gönüllü stajyer olarak çalıştı. Bu dönemde çocuklara yönelik sosyal beceri geliştirme ve dikkat becerileri geliştirme grup çalışmalarının hazırlanmasında ve uygulanmasında görev aldı.
Doktora tezi kapsamında boşanmaya uyuma yönelik grup çalışmalarında yardımcı liderlik yaptı.
   Aldığı eğitimlerden bazıları; aile ve çift terapisi, terapötik kartların kullanımı, çocuk ve ergenlerde bilişsel davranışçı terapi, çözüm odaklı terapi, çocuk resimlerinin psiko-pedagojik analizi, çocuk ve ergenlerde oyun terapisi, ileri düzey travma temelli sorunlar için oyun terapisi, temel mindfulness eğitimi.
Şu anda Denizli’ de Aile/Çift Danışmanlığı ve Çocuk-Ergen-Yetişkin Psikolojik Danışmanlığı yaparak mesleğine devam etmektedir.

Sefa KISACIKOĞLU

(Aile/Çift Danışmanlığı-Ergen ve Yetişkinlerde Emdr)

 İlk, orta ve lise eğitimini Karaman’da tamamlayan Sefa KISACIKOĞLU, Pamukkale Üniversitesi Psikolojik Danışmalık bölümünü kazanıp lisans eğitimini tamamladı. Aile ve Çift Terapisi, Çocuk ve Ergen Danışmanlığı, Çocuk Testleri, Emdr, Çocuk-Ergen ve Yetişkinlerde Bilişsel Davranışçı Terapi, Öğrenme Güçlüğü alanlarında eğitimler almıştır.

Genellikle uyum problemi yaşayan çiftlerle çalışmakta, ayrıca eğitim-sınav danışmanlığı, kariyer belirleme, travma konularında danışmanlık yapmaktadır.

Evli ve bir kız çocuğu babası olan Sefa KISACIKOĞLU Denizli’de seanslarına devam etmektedir.

Aslı Aydın SAĞYOL

(Klinik Psikolog-Pedagog)

2005 yılında Pamukkale Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık lisans programını kazanıp sonrasında İstanbul Esenyurt Üniversitesi Klinik Psikoloji dalında yüksek lisansını tamamlamıştır. Ardından Çocuklarla Deneyimsel Oyun Terapisi I. Düzey Eğitimi (Nilüfer Devecigil) ve Deneyimsel Oyun Terapisi II. Düzey Eğitimi (Prof. Dr. Byron Norton) ve Çizim Testlerinin Projektif Değerlendirmesi Uygulayıcı Eğitimini (Uzm. Psikolog/Psikanalist Funda Akkapulu) tamamlamıştır. Prof. Dr. Byron ile süpervizyon çalışmaları devam etmektedir.

Klinik Psikolog-Pedagog Aslı Aydın SAĞYOL çalışmalarına Çocuklarla Deneyimsel Oyun Terapisi, Ergen Psikolojik Danışmanlığı ve Ebeveyn Danışmanlığı kapsamında Denizli’de devam etmektedir.

Emel ESEN

(Çocuk-Ergen-Yetişkin Psikoloğu)
Lise eğitimini Hakan Sevim Anadolu Öğretmen Lisesinde tamamlayan Emel Kezban Esen, lisans eğitimini Doğu Akdeniz Üniversitesi Psikoloji bölümünde tamamlamıştır.
   Lisans eğitiminin ardından çocuk ve ergenlerde bilişsel davranışçı terapi, aile danışmanlığı, çözüm odaklı terapi, çocuk ve ergenlerde oyun terapisi eğitimi, ileri düzey travma temelli oyun terapisi eğitimi ve çocuk resimlerinin psiko-pedagojik analizi eğitimlerini alarak çocuk ve ergen danışanlarıyla seanslar gerçekleştirdi.
Psikolog Emel Esen seanslarına Denizli’de devam etmektedir.

Hatice ALPAGUT

(Pedagog ve Ergen Psikolojik Danışmanlığı)

İlk, orta ve lise eğitimlerini Denizli’de tamamlayan Hatice ALPAGUT, İstanbul Maltepe Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık bölümünü tam burslu olarak tamamlamıştır. Maltepe Üniversitesi ‘Gelişim Psikolojisi’ Yüksek Lisans Programına devam etmektedir.

Aile Danışmanlığı, Oyun ve Masal Terapisi,  Çocuk Resimleri Analizi eğitimlerini tamamlayan Hatice ALPAGUT, çalışmalarında Çocuk ve Ergen grubuna ağırlık vermektedir.

Neriman ÇOLAK

(Psikolog)

İlk, orta ve lise eğitimini Denizli’de tamamlayan Neriman ÇOLAK Doğu Akdeniz Üniversitesi Psikoloji Bölümünden mezun olmuştur. Lisans eğitiminin ardından Bilişsel Davranışçı Terapi, Çocuk Resimleri Psiko-Pedagojik Resim Analizi, Çocuk Testleri, Oyun Terapisi,

Mmpı Kişilik Testi, Vajinismus Danışmanlığı, Travma ve İyileşme, Çocuk, Ergen ve Yetişkinlerde Klinik Görüşme gibi konularda çeşitli psikoterapi eğitimlerini aldı.

2019 yılından bu yana www.egevakti.com’ da köşe yazarlığı yapmaktadır. Psikolog Neriman ÇOLAK seanslarına Denizli’de devam etmektedir.

Nefise ERDOĞAN

(Aile Danışmanı)

İlk orta ve lise eğitimini Denizli’de tamamlamasının ardından İstanbul Üniversitesi Sosyoloji bölümünden onur derecesiyle mezun olan Nefise ERDOĞAN Pamukkale Üniversitesi’nde yüksek lisans eğitimine devam etmektedir. Pamukkale Üniversitesi’nde 450 saatlik Aile Danışmanlığı eğitimini tamamladıktan sonra Gottman Enstitüsü tarafından verilen Gottman Çift Terapisi eğitiminin I. Ve II. Düzey eğitimlerini tamamlamıştır. 8 haftalık Mindfulness Temelli Kabul ve Kararlılık Terapisi eğitimini almıştır. Cised tarafından düzenlenen Entagratif Kognitif Psikoterapi eğitimine devam etmektedir. Aile Danışmanlığı ve Evlilik Öncesi İlişki Danışmanlığı yapmaktadır.

Koray KOPARAN

(Öğrenme Güçlüğü-Okuma-Yazma Problemleri)

İlk, orta ve lise eğitimini Denizli’de tamamlayan Koray KOPARAN, 2006 yılında Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi’nden mezun oldu. 2007 yılından beri aktif olarak çocuklarla çalışmaktadır. Kariyeri boyunca özel çocuklarla çalışan Koray Koparan, bireysel eğitim konusunda büyük bir tecrübeye ve bilgiye sahiptir. Özellikle öğrenmede zorluk yaşayan, algıları farklı, dikkat eksikliği, öğrenme güçlüğü gibi farklılıklar içeren çocuklarla çalışmaktadır. Oyun temelli bir eğitim ve çocukların eğlenebileceği bir eğitim şekliyle birebir eğitim vermektedir.

Randevu ve Seans Ücretleri