Barış İLHAN

Üniversiteye kadar olan eğitimlerini Denizli’de tamamlayan Barış İLHAN,
2002 yılında Mersin Üniversitesi Psikolojik Danışmalık bölümünü kazanıp ilk mezun sınıfıyla birlikte lisans eğitimini tamamladı.
Lisans eğitiminden itibaren Çocuk-Ergen-Yetişkin ve Çiftlere yönelik İstanbul ve İzmir’ de eğitimler aldı.

Barış İLHAN, ‘Bilişsel Davranışçı Terapi’ teori ve uygulama eğitimini, Türkiye’de Psikoterapi alanının en önde gelen isimlerinden

Prof. Dr. Psikiyatrist Hakan TÜRKÇAPAR’ dan almıştır.

Evli ve iki kız babası olan Barış İLHAN 17 yıllık tecrübe ve 10 binden fazla seans deneyimiyle Denizli ve İzmir’de seanslarına devam etmektedir.

Selda BEKİL

 Çocuk ve Aile Danışmanlığı 

İlk, orta ve lise eğitimini Denizli’ de tamamlayan Selda BEKİL, lisans eğitiminin ardından 470 saatlik Aile Danışmanlığı eğitimini tamamladıktan sonra ‘Aile Danışmanı’ unvanını almıştır.

Çocuklara olan ilgi ve sevgisi nedeniyle Uzman Psikolog Sibel Cesur AKYUNAK’ tan ‘Çocuklarda Oyun Terapisi’ eğitimi ve ‘Çocuk Resimleri Analizi’ eğitimini başarıyla tamamlamıştır. Yoğun olarak 02-12 yaş çocuklarla çalışmaktadır. Evli ve iki kız çocuğu annesi olan Selda BEKİL seanslarına Denizli’de devam etmektedir.

Simay EKİZ

 Emdr,  Ergen – Yetişkin ve Çift Psikolojik Danışmanlığı

Simay EKİZ, Lütfi Ege Anadolu Öğretmen Lisesi’ni bitirdikten sonra Pamukkale Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık bölümünden onur derecesiyle mezun oldu. Şu anda Adnan Menderes Üniversitesi’nde Aile Danışmanlığı Yüksek Lisansına devam etmektedir.
Lisans döneminden itibaren özel psikolojik danışmanlık merkezinde gönüllü stajyer olarak çalıştı. Bu dönemde çocuklara yönelik sosyal beceri geliştirme ve dikkat becerileri geliştirme grup çalışmalarının hazırlanmasında ve uygulanmasında görev aldı.
Doktora tezi kapsamında boşanmaya uyuma yönelik grup çalışmalarında yardımcı liderlik yaptı.
Aldığı eğitimlerden bazıları; emdr, aile ve çift terapisi, terapötik kartların kullanımı, çocuk ve ergenlerde bilişsel davranışçı terapi, çözüm odaklı terapi, çocuk resimlerinin psiko-pedagojik analizi, çocuk ve ergenlerde oyun terapisi, ileri düzey travma temelli sorunlar için oyun terapisi, temel mindfulness eğitimi.
Şu anda Denizli’ de Aile/Çift Danışmanlığı ve Çocuk-Ergen-Yetişkin Psikolojik Danışmanlığı yaparak mesleğine devam etmektedir.

İletişim: 0505 844 65 13

TURGAY NAR

Çift ve İlişki Danışmanı – Ergen ve Yetişkin Danışmanlığı

Lisans eğitimini 1999-2003 yılında Selçuk Üniversitesi’nde tamamlayan Turgay NAR, 450 saatlik Aile Danışmanlığı eğitimini başarıyla bitirmiştir. Çocuk-ergen, aile ve çiftlerle çalışan Turgay Nar, Aile/Çift ve Evlilik Danışmanlığı, Çözüm Odaklı Terapi, Öğrenci Koçluk Becerileri, Sınav Kaygısı ve Başa Çıkma, Travma Sonrası Stres Bozukluğu eğitimleri almıştır. Özellikle Aile/Çift ve İlişki Danışmanlığı ile Çocuk ve Ergenlerde Sınav Kaygısı ve Sınavlara Hazırlık Teknikleri konusunda danışmanlık hizmeti vermektedir. Evli ve bir çocuk babası olan Turgay Nar, 18 yıllık tecrübesiyle seanslarına Denizli’de devam etmektedir.

İletişim: 0505 844 65 13

Sefa KISACIKOĞLU

Ergen ve Yetişkin Psikolojik Danışmanlığı – Emdr

İlk, orta ve lise eğitimini Karaman’da tamamlayan Sefa KISACIKOĞLU, Pamukkale Üniversitesi Psikolojik Danışmalık bölümünü kazanıp lisans eğitimini tamamladı.

Emdr Terapisi, Aile ve Çift Terapisi, Çocuk ve Ergen Danışmanlığı, Çocuk Testleri, Çocuk-Ergen ve Yetişkinlerde Bilişsel Davranışçı Terapi, Öğrenme Güçlüğü, Dikkat Eksikliği alanlarında eğitimler almıştır.

Genellikle uyum problemi yaşayan yetişkin ve çiftlerle çalışmakta, ergenlerle eğitim-sınav danışmanlığı, kariyer belirleme, travma konularında danışmanlık yapmaktadır.

Evli ve bir kız çocuğu babası olan Sefa KISACIKOĞLU Denizli’de seanslarına devam etmektedir.

Memnune ÖZVARDAR

Pedagog – Ergen ve Yetişkin Psikolojik Danışmanlığı

İlk, orta ve lise eğitimini Denizli’ de tamamlayan Memnune ÖZVARDAR, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünü kazanmış olup İstanbul Medipol Üniversitesin’ den iyi bir derece ile mezun olmuştur. İstanbul Türk PDR Derneğinin staj döneminde birçok söyleyişilerde yer almış olmuş , atölyelere katılmıştır. Kendisi bazı projelerde seminer vererek gelişimine katkıda bulunmuştur. İstanbul ve Denizli’de down sendromlu öğrenciler ve çocuklarla etkileşimde bulunup etkinlikler yapmıştır. Psikolojik Danışman Memnune ÖZVARDAR, kaygı, motivasyon, isteksizlik, plansız çalışma, sınava hazırlanma teknikleri ve zaman yönetimi konusunda danışmanlık vermekte olup  yoğunlukla çocuk-ergen ve yetişkinlere psikolojik danışmanlık yapmaktadır.

İletişim: 0505 844 65 13

Aldığı eğitimler;

Bilişsel Davranışçı Terapi Eğitimi- Bilişsel Temelli Çok Boyutlu Terapi Uygulamaları

Çocuklarda Resim Analizi ve Projektif Testler Uygulayıcı Eğitimi

Masal Terapisi Eğitimi- Masal Anlatıcılığı Eğitimi

Oyun Terapisi

Filial Terapi Ebeveyn – Çocuk İlişkisi Uygulayıcı Eğitimi

Terapötik Kartlar Uygulayıcı Eğitimi

Objektif Çocuk Testleri Uygulayıcı Eğitimi (1-Goodenough – Harris İnsan Çizme Testi , 2- Frankfurter Konsantraston ve Dikkat Testi , 3- Metropolıtan Okul Olgunluğu Testi , 4- Agte , 5- Gesell Gelişim Figürleri , 6- Peabody Resim – Kelime Testi , 7- Bender Gestalt Görsel Motor ve Algılama Testi , 8- Porteus Labirentleri Testi , 9 Kent E.G.Y Testi) Cinsel Terapi Uygulayıcı Eğitimi

Koray KOPARAN

Okuma/Yazma Problemleri – Dikkat Eksikliği – Öğrenme Güçlüğü

İlk, orta ve lise eğitimini Denizli’de tamamlayan Koray KOPARAN, 2006 yılında Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi’nden mezun oldu. 2007 yılından beri aktif olarak çocuklarla çalışmaktadır. Kariyeri boyunca özel çocuklarla çalışan Koray Koparan, bireysel eğitim konusunda büyük bir tecrübeye ve bilgiye sahiptir. Özellikle öğrenmede zorluk yaşayan, algıları farklı, dikkat eksikliği, öğrenme güçlüğü gibi farklılıklar içeren çocuklarla çalışmaktadır. Oyun temelli bir eğitim ve çocukların eğlenebileceği bir eğitim şekliyle birebir eğitim vermektedir.

Randevu ve Seans Ücretleri