Barış İLHAN

Denizli’de ilkokul, ortaokul ve lise eğitimini tamamlayan Barış İLHAN,
2002 yılında Mersin Üniversitesi Psikolojik Danışmalık bölümünü kazanıp 2006 yılında ilk mezun sınıfıyla birlikte lisans eğitimini tamamladı.
Lisans eğitiminden itibaren Çocuk-Ergen-Yetişkin ve Çiftlere yönelik İzmir ve İstanbul’da birçok eğitim alan Barış İLHAN, Bilişsel ve Davranışçı Terapi eğitimini Türkiye’de alanının en önde gelen isimlerinden biri olan

Prof. Dr. Psikiyatrist Hakan TÜRKÇAPAR’dan almıştır.
Evli ve bir kız çocuğu babası olan Barış İLHAN 15 yıllık tecrübe ve 9 binden fazla seans deneyimiyle Denizli ve İzmir’de seanslarına devam etmektedir.

Aslı Aydın SAĞYOL

(Klinik Psikolog-Pedagog)

2005 yılında Pamukkale Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık lisans programını kazanıp sonrasında İstanbul Esenyurt Üniversitesi Klinik Psikoloji dalında yüksek lisansını tamamlamıştır. Ardından Çocuklarla Deneyimsel Oyun Terapisi I. Düzey Eğitimi (Nilüfer Devecigil) ve Deneyimsel Oyun Terapisi II. Düzey Eğitimi (Prof. Dr. Byron Norton) ve Çizim Testlerinin Projektif Değerlendirmesi Uygulayıcı Eğitimini (Uzm. Psikolog/Psikanalist Funda Akkapulu) tamamlamıştır. Prof. Dr. Byron ile süpervizyon çalışmaları devam etmektedir.

Klinik Psikolog-Pedagog Aslı Aydın SAĞYOL çalışmalarına Çocuklarla Deneyimsel Oyun Terapisi, Ergen Psikolojik Danışmanlığı ve Ebeveyn Danışmanlığı kapsamında Denizli’de devam etmektedir.

Sefa KISACIKOĞLU

(Aile/Çift Danışmanlığı-Ergen ve Yetişkinlerde Emdr)

 İlk, orta ve lise eğitimini Karaman’da tamamlayan Sefa KISACIKOĞLU, Pamukkale Üniversitesi Psikolojik Danışmalık bölümünü kazanıp lisans eğitimini tamamladı. Aile ve Çift Terapisi, Çocuk ve Ergen Danışmanlığı, Çocuk Testleri, Emdr, Çocuk-Ergen ve Yetişkinlerde Bilişsel Davranışçı Terapi, Öğrenme Güçlüğü alanlarında eğitimler almıştır.

Genellikle uyum problemi yaşayan çiftlerle çalışmakta, ayrıca eğitim-sınav danışmanlığı, kariyer belirleme, travma konularında danışmanlık yapmaktadır.

Evli ve bir kız çocuğu babası olan Sefa KISACIKOĞLU Denizli’de seanslarına devam etmektedir.

Hatice ALPAGUT

(Pedagog ve Ergen Psikolojik Danışmanlığı)

İlk, orta ve lise eğitimlerini Denizli’de tamamlayan Hatice ALPAGUT, İstanbul Maltepe Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık bölümünü tam burslu olarak tamamlamıştır. Maltepe Üniversitesi ‘Gelişim Psikolojisi’ Yüksek Lisans Programına devam etmektedir.

Aile Danışmanlığı, Oyun ve Masal Terapisi,  Çocuk Resimleri Analizi eğitimlerini tamamlayan Hatice ALPAGUT, çalışmalarında Çocuk ve Ergen grubuna ağırlık vermektedir.

Nefise ERDOĞAN

(Aile Danışmanı)

İlk orta ve lise eğitimini Denizli’de tamamlamasının ardından İstanbul Üniversitesi Sosyoloji bölümünden onur derecesiyle mezun olan Nefise ERDOĞAN Pamukkale Üniversitesi’nde yüksek lisans eğitimine devam etmektedir. Pamukkale Üniversitesi’nde 450 saatlik Aile Danışmanlığı eğitimini tamamladıktan sonra Gottman Enstitüsü tarafından verilen Gottman Çift Terapisi eğitiminin I. Ve II. Düzey eğitimlerini tamamlamıştır. 8 haftalık Mindfulness Temelli Kabul ve Kararlılık Terapisi eğitimini almıştır. Cised tarafından düzenlenen Entagratif Kognitif Psikoterapi eğitimine devam etmektedir. Aile Danışmanlığı ve Evlilik Öncesi İlişki Danışmanlığı yapmaktadır.

Koray KOPARAN

(Öğrenme Güçlüğü-Okuma-Yazma Problemleri)

İlk, orta ve lise eğitimini Denizli’de tamamlayan Koray KOPARAN, 2006 yılında Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi’nden mezun oldu. 2007 yılından beri aktif olarak çocuklarla çalışmaktadır. Kariyeri boyunca özel çocuklarla çalışan Koray Koparan, bireysel eğitim konusunda büyük bir tecrübeye ve bilgiye sahiptir. Özellikle öğrenmede zorluk yaşayan, algıları farklı, dikkat eksikliği, öğrenme güçlüğü gibi farklılıklar içeren çocuklarla çalışmaktadır. Oyun temelli bir eğitim ve çocukların eğlenebileceği bir eğitim şekliyle birebir eğitim vermektedir.

Randevu ve Seans Ücretleri