Ekran Resmi 2021-05-27 13.59.29

Nişanlılık sürecinde yaşadığımız sorunlardan dolayı Nefise Hanıma başvurmuştuk, nişanlım kendi ailesinde yaşadığı bazı olumsuz olayları kendisi bizim evliliği izde yaşamaktan dolayı tedirgindi ve bazı iletişim problemlerimiz vardı. Evlendikten sonra da devam ettik seanslara ve şuan çok memnunuz.  Nefise hanımın bize uyguladığı testler sayesinde evliliğimizde yaşayabileceğimiz problemleri öngörebildik ve ilk aylarımızı sorunsuz atlattık. Teşekkür ederiz kendisine.

Biz 5 yıllık evliyiz ilk evlendiğimiz aylarda eşimin bir başkasıyla mesajlaşmalarını yakaladım. Özür diledi ama ben bu olayı unutamadım yıllardır. Eşim nezaman dışarı çıkmak istese,eve geç gelse içim içimi yiyordu ve ona karşı güvenim sarsılmıştı. Hayatı birbirimize zehir etmeye başlamıştık artık. Sonunda Destek almaya karar verdik eşimle. İnternette araştırdığımda Nefise Hanımla karşılaştım ve iyi ki karar vermişiz diyoruz şimdi. Uzun bi yoldu ama sonunda biz aramızdaki güveni yeniden kurduk. Kesinlikle tavsiye ederiz.

Nefise hanımı İnternetten yaptığım aramalar neticesinde buldum. İlk görüşmeyi telefonda kendisi yapıyor olması bana çok iyi geldi beni aydınlattı ve güven oluşturdu. Ayrıca seans süresinin 90 dakika olması çok önemliydi, eşim de ben de çok memnun kaldık. Biz sekiz seans sonrası eşimle yaşadığımız problemleri halledebildik kendisine çok teşekkür ediyoruz..

Biz sevgilimle ilişki danışmanlığı aldık Nefise hanımdan. 3 yıllık beraberliğimizin ardından artık evlenme kararı almıştık  fakat bir çok konuda çatışma yaşıyor olmamız bizi düşündürmeye başlamıştı. Nefise hanımın sayesinde hem birbirimizi çok iyi tanıma fırsatı bulduk hem de ailelerimizden öğrendiğimiz rollerle kalıplarla ilgili çok fazla bilgi sahibi olduk. Kendimizi ve birbirimizi tanımış olarak evliliğimizde adım atacağız ve bunun mutluluğunu yaşıyoruz. Çok memnun kaldık, evlenecek olan çiftlere kesinlikle tavsiye ederim.

mona r

Eşimle 15 yıllık evliliğimizin ardından aldatıldığımı öğrendim, aradan zaman geçmesine rağmen unutamadım ve Aile danışmanlığına başvurmaya karar verdik. Keşke en başından ilk öğrendiğimde gitseydim diyorum şimdi, heba ettiğim zamanlara üzülüyorum. Evliliğimizi yeniden inşa ettik, uzun bi  süreçten sonra eşime yeniden güvenebildim ve çok mutluyuz. İyi ki Nefise Hanıma rastlamışız..

Biz boşanma aşamasındaydık Nefise Hanımla tanıştığımızda son şansımızı denemek istedik ve şimdi iyi ki devam etmişiz diyoruz. İlgisi, alakası ve uyguladığı teknikler bize çok iyi geldi. 8 seansın sonunda hayatımıza bir çoğunu katabildik, birbirimizi anlamanın ve iletişim kurmanın yolunu gösterdi bu sayede. Çok teşekkür ederiz.

Nefise Hanıma danışma almak için başvurduğumuzda evliliğimiz bitmiş durumdaydı birbirimizi çok incitiyorduk ve her tartışmamız kavgayla bitiyordu. Eşimin ailesine gösterdiği ilgiyi alakayı bana göstermediğini düşünüyordum. Nefise hanımın yaklaşımı ve ilgisi çok iyi geldi bize. Uyguladığı teknikler sayesinde biz eşimle iletişim kurmayı başarabildik ve şimdi birbirimizi çok iyi anladığımızı düşünüyoruz. Görüşme süresinin de 90 dakika olması benim için bi artıydı çok rahat ifade edebildim kendimi. Emek verdik ve sonunda evliliğimizi kurtardık, aynı durumda olan herkese tavsiye ediyorum.

Nefise hanımı internetten yaptığım araştırmalar neticesinde buldum, 9 yıllık evliyim ve eşimle aramızdaki ilişkiden hiç memnun değildim. Ailesiyle de aramızdaki iletişim sorunlarından dolayı tamamen kopma derecesine gelmiştik. Nefise hanımın yaklaşımı özellikle eşimin görüşmelere devam etmesini sağladığı için ayrıca çok teşekkür ediyorum kendisine.

Bizim Nefise Hanımdan danışma alma sebebimiz ikimizin de ikinci evliliği olmasından dolayı çok problem yaşadık çocuklar konusunda. 3 aydır seanslara devam Ediyoruz evliliğimizi yeniden kurduk desek olur. Kendisine teşekkür ediyoruz.

Ben Nefise hanıma arkadaşımın tavsiyesiyle başvurdum, eşimle bir çok konuda çatışmalar yaşıyorduk, çocukları da etkilemeye başlayınca Aile Danışmanlığına gitmeye karar verdik. Nefise hanımın değerlendirme seansları bizim için çok aydınlatıcı oldu. Yaklaşık 10 seans devam ettik ve artık tartışmalarımız eskisi gibi alevlenmeden her şeyi konuşabiliyoruz. İyi ki tanımışız kendisini.

Randevu ve Seans Ücretleri